Teraz jest 29 marca 2024, o 02:23


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ciężkie odchudzanie
PostNapisane: 22 lutego 2017, o 17:01 

Dołączył(a): 22 lutego 2017, o 16:23
Posty: 1
Próbuję się odchudzać przed ślubem ale zostało 2,5 miesiąca i dalej nic... już jestem zmęczona i zdenerwowana. nic nie jem, ćwiczę i nie mam siły. Może powinnam zapisać się lepiej na takie specjalne treningi personalne ?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2017, o 17:01 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ciężkie odchudzanie
PostNapisane: 7 marca 2017, o 15:46 

Dołączył(a): 16 stycznia 2017, o 14:05
Posty: 8
to tylko dobra dieta i ćwiczenia

_________________
see


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ciężkie odchudzanie
PostNapisane: 13 marca 2017, o 12:36 

Dołączył(a): 2 marca 2017, o 13:51
Posty: 133
No to nie widzę lepszego sposobu jak http://therm-line.com/therm-line-fast dobra dieta, najlepiej indywidualnie dobrana przez dietetyka i intensywniejsze ćwiczenia


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ciężkie odchudzanie
PostNapisane: 14 marca 2017, o 08:38 

Dołączył(a): 14 marca 2017, o 08:36
Posty: 6
odchudzanie zawsze jest bardzo trudne

_________________
ubezpieczenie samochodu w niemczech


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ciężkie odchudzanie
PostNapisane: 23 marca 2017, o 13:01 

Dołączył(a): 27 lutego 2017, o 16:25
Posty: 82
Odchudzanie nie jest takie ciężkie jesli odpowiednio się do tego podejdzie. Nie możesz nic nie jeść bo to nic nie da. Zbilansuj swoją dietę, zmień nawyki - 5 małych posiłków dziennie, nic słodkiego itp. Ćwicz godzinke dziennie a nie katuj sie na siłowni godzinami. Możesz też wspomóc sie suplementem - http://therm-line.com/therm-line-fast . Jednak bez pierwszych dwóch elementów o, których pisałam nie wskórasz za wiele.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ciężkie odchudzanie
PostNapisane: 29 marca 2017, o 16:02 

Dołączył(a): 6 lutego 2017, o 00:52
Posty: 84
Żeby schudnąć trzeba ćwiczyć oraz stosować odpowiednią dietę. Najlepiej iść z tą sprawą do specjalisty, który rozpisze zarówno dietę jak i ćwiczenia, dzięki temu schudnięcie kilku kilogramów w 2,5 miesiąca nie powinno być problemem.


____________________________________________________
Zapraszamy do pity online - podatnik.info


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ciężkie odchudzanie
PostNapisane: 19 października 2017, o 12:55 

Dołączył(a): 19 października 2017, o 12:44
Posty: 1
U mnie odchudzanie nawet nie było takie tragiczne. Zrezygnowałam ze słodyczy, codziennie dużo ruchu i zdrowe odżywianie, a do tego stosuję suplement diety green magma opinie . Ma bardzo dobre opinie, a moja koleżanka jest zadowolona z efektów, bo też stosowała.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ciężkie odchudzanie
PostNapisane: 28 października 2017, o 19:25 

Dołączył(a): 6 października 2017, o 21:15
Posty: 118
ja w tej chwili jestem na diecie wegetarianskiej i nawet sie nie spodziewałam ze to moze byc taka frajda. zdecydowalam sie na catering dietetyczny z macro bios bar bo jak sama nadzorowalam diete to konczyla sie glodowka przez moje zyciowe zabieganie i brak czasu... a tak mam zbilansowana diete w takiej linii http://macrobiosbar.pl/ceny/ Codziennie dostaje swieze jedzenie, z oryginalnym i naprawde intrygujacym menu ;) jest smacznie, zdrowo i przede wszystkim bez glodówek! dla mnie dieta zbilansowana to jest klucz do racjonalnego odchudzania


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ciężkie odchudzanie
PostNapisane: 31 października 2017, o 11:06 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
Jeść musisz tylko trzeba dopasować odpowiednią dietę. Ja ćwiczę i zastosowałam dietę od pół roku i efekty są widoczne. Zamierzam jeszcze do diety wprowadzić soki domowe. Czyli chce kupić wyciskarkę. Zdecydowałam się na wolnoobrotową wyciskarkę marki Muke. Poza tym lepsza jakościowo wyciskarka da nam lepszy sok, z większą ilością cennych składników odżywczych i będzie go więcej.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ciężkie odchudzanie
PostNapisane: 13 listopada 2017, o 09:04 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
U mnie też dieta i ćwiczenia nie dały rezultatów żadnych. Nie wiem co zrobić by schudnąć. Koleżanka mnie namawia na wczasy odchudzające nad morzem w Promawerze w Jastrzębiej Górze- https://odchudzanie.primaveraspa.pl/pro ... orzem.html czy ktos tam był ? Może podzielicie się doświadczeniami i wrażeniami ?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 listopada 2017, o 09:04 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL