Teraz jest 19 marca 2024, o 09:11


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 9 marca 2022, o 06:32 

Dołączył(a): 7 grudnia 2017, o 16:40
Posty: 245
Gdzie nie spojrzę, to tego rodzaju instalacje wentylacyjne są omawiane. Nie rozumiem, dlaczego, więc mam nadzieję, że wy mi to jakoś wyjaśnicie. Nie mogę sobie sama poradzić z tym zagadnieniem, rozwikłać tej zagadki. W kilku słowach, po co to jest? CZEKAM na wasze wypowiedzi w tym temacie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 marca 2022, o 06:32 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 8 kwietnia 2022, o 19:16 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
W zasadzie to ja nie mam pamięci do tego wszystkiego, a dodatkowo musiałam się ograniczać z budżetu, jaki ogólnie jest w podziale. Chodzi mi o to, że nie można całkowicie zakładać, że coś będzie tyle i tyle kosztowało, bo można się przeliczyć. A najlepiej projektowanie instalacji klimatyzacyjnych zamówić i kosztu jednej rzeczy będziemy pewni.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 24 kwietnia 2022, o 14:59 

Dołączył(a): 28 lutego 2018, o 01:32
Posty: 863
Wentylacja to istotna sprawa szczególnie w miejscach pracy. Zdecydowanie lepiej siedzi się w wentylowanym pomieszczeniu, niemniej jednak trzeba znaleźć kogoś kto taką wentylacje lub klimę dobrze zamontuje i przedstawi odpowiednie produkty. Polecam sprawdzić https://www.klima-hurt.pl/systemy-wentylacji/ , tam fajnie się tym zajmują, są doświadczeni i szybko realizują zlecenia.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 22 maja 2022, o 12:17 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 890
A gdzie można dostać właśnie takie dobre systemy wentylacyjne wraz z rekuperacją? Czy macie jakieś propozycje? Znacie jaką sprawdzoną firmę? Ja słyszałam coś o firmie Bartoszwetnylacja.com.pl -że na nich w tym zakresie warto polegać... Czy to prawda?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 11 stycznia 2023, o 18:32 

Dołączył(a): 28 listopada 2017, o 16:15
Posty: 467
A może zamiast rekuperacji postaw na nowoczesne rozwiązania takie jak klimatyzator marki LG, Haier czy Rotenso. Dobór jak i montaż wykona ta firma https://www.treesun.pl/montaz-klimatyzacji-sosnowiec/ która ma wiele udanych wdrożeń i jest najlepszym wyborem. Dzięki nim dostaniesz to co najlepsze w najniższej cenie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 29 kwietnia 2023, o 12:32 

Dołączył(a): 13 października 2017, o 02:22
Posty: 533
Ze swojej strony mogę wam polecić usługi, z których sam zdecydowałem się skorzystać ijestem bardzo zadowolony. W przypadku mojego biura zdecydowałem się skorzystać z oferty firmy Otowent, która zajęła się montażem systemów wentylacyjnych i Kanały wentylacyjne .


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 23 września 2023, o 16:41 

Dołączył(a): 19 października 2016, o 12:19
Posty: 254
Jeżeli interesuje cię rekuperacja to na pewno pomoże ci ta firma https://www.climapolska.com.pl/montaz-klimatyzacji/ bo jest specjalistą od takich rozwiązań jak klimatyzacja, rekuperacja czy pompy ciepła. Mają oni duże doświadczenie oraz wiele udanych realizacji. Dzięki nim będziesz mieć najlepsze rozwiązanie w najniższej cenie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 10 listopada 2023, o 20:33 

Dołączył(a): 20 marca 2018, o 13:01
Posty: 588
Czy wiecie czym są zmiany klimatyczne? Osobiście polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę https://edukacjaklimatyczna.com/zmiany- ... -i-skutki/ , gdzie dowiecie się jakie są przyczyny i skutki zmian klimatycznych.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 listopada 2023, o 20:33 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL