Teraz jest 28 marca 2024, o 10:30


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 2 października 2021, o 16:45 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 893
Ja w tej popularnej, ale póki co tak sobie jestem zadowolona. Ale to też może wina z moim telefon, że tak kiepsko łapie zasięg- sama nie wiem... Ogólnie to myślę nad tym, aby nadać go do naprawy do serwisu https://www.quadra-net.pl/ . Chociażby oprogramowanie przydałoby się podszlifować.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 października 2021, o 16:45 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 8 października 2021, o 10:26 

Dołączył(a): 18 kwietnia 2018, o 18:41
Posty: 155
Wymieniam telefon na nowy, więc i może sieć zmienię. Oferty w sumie co chwilę się zmieniają co nie. Chce kupić tak huawei p40 pro, jeżeli chodzi o telefony od huawei to akurat co do tych to mam pewność, że kupuje porządny sprzęt, a cena też chyba nie jest jakaś zła:)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 5 listopada 2021, o 09:35 

Dołączył(a): 5 sierpnia 2017, o 09:50
Posty: 251
w sieci Otvarta :) jestem ich klientką już od prawie 2 lat :) mają najlepsze oferty na abonamenty bez telefonu w zestawie :) ja płacę teraz niecałe 18 zł a mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich a do tego jeszcze 21 GB internetu LTE. No i umowa na czas nieokreślony tu jest :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 11 kwietnia 2022, o 20:41 

Dołączył(a): 29 listopada 2017, o 09:30
Posty: 11
Wyświetlacz iphone 11, do tego dobrej jakości, proszę bardzo - https://gsmok.pl/wyswietlacze-iphone-ap ... m2602-c095 . Tu kupimy wszystko co trzeba, nie tylko żeby naprawić nasz telefon ale i wcześniej, dobrze go zabezpieczyć. Dobrej jakości folia, etui to podstawa, również w przypadku telefonów, marki Apple.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 18 maja 2022, o 20:36 

Dołączył(a): 29 listopada 2017, o 09:30
Posty: 11
Sieć obecnie nie ma większego znaczenia, stawki są w zasadzie wszędzie bardzo zbliżone. Sklep, w którym kupimy wiele części serwisowych to https://gsmok.pl/wyswietlacze-iphone-ap ... m2602-c095 , mają tu dosłownie wszystko, również do telefonów Apple. Widziałem już wyświetlacz iphone 11 w naprawdę rewelacyjnej cenie, to części serwisowe która z powodzeniem zastąpi nawet oryginał.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 23 maja 2022, o 19:22 

Dołączył(a): 13 października 2017, o 02:22
Posty: 533
Uważam, że korzystając z usług specjalistów zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli macie problem z Waszą elektorniką, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić usługi firmy, która specjalizuje się w serwis naprawa MacBook , iPod, iPhone i wiele więcej.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 11 grudnia 2022, o 14:37 

Dołączył(a): 4 stycznia 2018, o 10:08
Posty: 771
Na razie to chcę załatwić przeniesienie numeru do takiego operatora, gdzie będę miała internet 5G oczywiście mobilny, pocztę głosową i zależy mi na samym abonamencie bez telefonu. Telefon to ja sobie mogę kupić w sklepie, taki, jak mi odpowiada. Widziałam, że Otvarta https://otvarta.pl/ spełnia moje oczekiwania. Trafiłam na nich, szukając najtańszy abonament na rynku.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 grudnia 2022, o 14:37 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL