Teraz jest 28 marca 2024, o 21:47


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szybki światłowód
PostNapisane: 9 czerwca 2017, o 09:05 

Dołączył(a): 6 lutego 2017, o 00:52
Posty: 84
Cześć!

Co sądzicie o prędkości światłowodów? Mnie osobiście zaskakuje! Jest wyższa nawet o kilka razy od tej, która aktualnie jest na rynku. Mnie póki co (od 3 miesięcy) jeszcze się nie zacięło, nie miałem nawet mniejszej awarii, ale wiadomo - trzeba podchodzić z dystansem. Co o tym sądzicie? Warto inwestować w światłowody? A może macie już w domu? Ja polecam: http://swiatlowod.orange.pl/pabianice - naprawdę szybko wyjaśniają co to jest :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 czerwca 2017, o 09:05 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Szybki światłowód
PostNapisane: 2 stycznia 2018, o 09:24 

Dołączył(a): 2 stycznia 2018, o 09:14
Posty: 2
Może i jest szybki, ale zawsze przewodowy i stacjonarny. Teraz częściej korzystamy z internetu mobilnego, do którego możemy podłączyć się za pomocą modemu LTE z dobrą prędkością. Ostatnio patrzyłem na najlepsze modemy lte ranking i prędkości tych bezprzewodowych urządzeń pozytywnie mnie zaskoczyły.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szybki światłowód
PostNapisane: 7 grudnia 2021, o 15:56 

Dołączył(a): 24 października 2017, o 21:39
Posty: 210
Jeśli chodzi o stabilność i szybkość to w takim razie polecić mogę Światłowód Wrocław Znajdziesz tutaj bardzo szybki i niezawodny internet.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szybki światłowód
PostNapisane: 27 stycznia 2022, o 14:38 

Dołączył(a): 4 stycznia 2018, o 10:08
Posty: 771
Światłowód to obecnie chyba najszybsze i najstabilniejsze łącze internetowe lecz nie wszędzie jest niestety dostępny. Obecnie w dobie pandemii gdy wszelkie sprawy w urzędach czy firmach są załatwiane zdalnie dobrze korzystać z takiego łącza. Placówki oświatowe też nie bardzo sobie radzą prowadząc zajęcia zdalne bez dobrego internetu. Do niedawna w mojej okolicy nie było dostępu do sieci światłowodowej lecz po założeniu jej przez firmę Nexera wszystko się zmieniło. Urzędy i szkoły działają płynnie, dostawcy internetu są tak samo zadowoleni jak odbiorcy. Na stronie firmy Nexera https://www.nexera.pl/pl/ każdy operator sieci lokalnej może sprawdzić czy jest w zasięgu światłowodu i zapoznać się z możliwością rozpoczęcia współpracy.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szybki światłowód
PostNapisane: 20 grudnia 2022, o 20:23 

Dołączył(a): 25 lipca 2017, o 11:21
Posty: 67
Rzeczywiście światłowód wypada najlepiej, bo jest niezależny od pogody, to znaczy internet będzie działał zawsze. I korzystną ofertę takiego internetu znaleźć można w firmie https://fiberlink.pl/ - koniecznie zajrzyjcie


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 grudnia 2022, o 20:23 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL