Teraz jest 28 marca 2024, o 20:42


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wyprawka - wózek
PostNapisane: 28 listopada 2021, o 10:31 

Dołączył(a): 2 marca 2017, o 13:51
Posty: 133
Hej Wam :) Jestem na etapie poszukiwania idealnego wózka dla mojego dziecka. Czy jesteście w stanie coś polecić?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 listopada 2021, o 10:31 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wyprawka - wózek
PostNapisane: 28 listopada 2021, o 10:48 

Dołączył(a): 6 marca 2018, o 15:01
Posty: 38
Wyprawka musi być przemyślana, skorzystaj z gotowej listy. A jeśli chodzi o wózek to mam x-landera x-cite, to lekki wózek i nie problemu żeby go zabierać ze sobą wszędzie, mieści się nawet w małym samochodzie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wyprawka - wózek
PostNapisane: 14 grudnia 2021, o 18:10 

Dołączył(a): 18 kwietnia 2018, o 18:41
Posty: 155
Ja akurat mam po dziecku siostry to uda mi się sporo zaoszczędzić, też na pewno dostanę sporo ubranek. No ale też dużo rzeczy będę musiała kupić, choćby i całe stosy pampersów;) Już na stronie https://www.51015kids.eu/niemowlak/higi ... ielegnacja znalazłam właśnie w spoko cenach artykuły do higieny niemowląt.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wyprawka - wózek
PostNapisane: 18 grudnia 2021, o 06:23 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 895
Jak jesteśmy przy tym temacie myślę, że warto wspomnieć również o takich artykułach, jak huśtawki dla niemowląt. Taka huśtawka może poratować najróżniejsze sytuacje, kiedy przykładowo dziecko nie może zasnąć lub nie może się uspokoić.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wyprawka - wózek
PostNapisane: 19 grudnia 2021, o 14:11 

Dołączył(a): 28 lutego 2018, o 01:32
Posty: 864
Jaki wybrać?

___
Hds Katowice


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wyprawka - wózek
PostNapisane: 28 grudnia 2021, o 18:25 

Dołączył(a): 13 października 2017, o 02:22
Posty: 533
Przyznam Wam, że od kiedy urodziły mi sie dzieci, zaczałem doceniać produkty wielozadaniowe, dlatego skorzystałem z oferty sklepu internetowego, gdzie zamówiłem wózki dziecięce spacerowe w świetnej cenie. Polecam ten sklep wszystkim, którzy mają w planach zakup wózka.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wyprawka - wózek
PostNapisane: 18 stycznia 2022, o 22:41 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
Jeżeli szukacie jakieś przydatnych akcesoriów dla dzieci to moim zdaniem warto zapoznać się z asortymentem tego miejsca https://costway.pl/61840498-podwojny-wo ... spacerowka . Mnie udało się tam dostać porządny wózek i jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona. Zerknijcie tam i dajcie znać co uważacie o tym miejscu


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wyprawka - wózek
PostNapisane: 22 maja 2022, o 11:38 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 895
A czy kojarzycie również firmę BabyVille ? Bo jest to miejsce też godne uwagi, tam macie wyselekcjonowane produkty, które wam będą potrzebne na start dla dziecka. Od otulaczy, po pieluszki, czy nawet zabaweczki. Kupując tam macie przede wszystkim pewność co do jakości i bezpieczeństwa.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wyprawka - wózek
PostNapisane: 20 października 2022, o 19:52 

Dołączył(a): 24 października 2017, o 21:39
Posty: 210
Skoro mowa o wyprawce, to faktycznie zakup wózka jest ważną sprawą. Jak nie wiecie jaki model wybrać i co będzie najlepsze, to polecam sprawdzić ranking na stronie: https://www.babythings.pl/ Pozdrawiam.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wyprawka - wózek
PostNapisane: 25 czerwca 2023, o 15:10 

Dołączył(a): 4 stycznia 2018, o 10:08
Posty: 771
Wszystko, co jest potrzebne do skompletowania wyprawki znajdziesz w sklepie internetowym Bobospace.pl. Mają tam wysokiej jakości akcesoria dla dzieci i niemowląt, a także dla zatroskanych mam. Znajdziemy tam wiele zabawek pomagających w kształceniu dziecka i wiele akcesoriów pomocnych w jego wychowaniu. Jeśli szukacie dobrej wyprawki, to możecie śmiało do nich zajrzeć.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 czerwca 2023, o 15:10 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL