Teraz jest 28 marca 2024, o 08:53


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 19 kwietnia 2018, o 11:41 

Dołączył(a): 19 kwietnia 2018, o 11:27
Posty: 11
hej! w jakiej sieci macie telefon???

_________________
agd-rtv.info


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwietnia 2018, o 11:41 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 20 kwietnia 2018, o 17:59 

Dołączył(a): 23 sierpnia 2017, o 07:57
Posty: 94
T-mobile ma dobrą ofertę. Z doładowywaniami u nich tez nie ma najmniejszego problemu, online wszystko można zrobić - http://www.doladujtelefon.pl/tmobile Ogólnie teraz operatorzy, którzy mają ofertę numeru na kartę mają wiele rabatów, jakiś gratisów itd. A teraz mamy takie czasy, że wszystko można robić online, więc takie doładowania to żaden problem, tak samo jak w abonamencie, a dużo taniej wychodzi ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 23 kwietnia 2018, o 06:52 

Dołączył(a): 6 marca 2018, o 20:46
Posty: 214
coraz gorsze te oferty mi dają na abonament. Ale wpadłam ostatnio na https://folx.com/faq/ i to jakaś nowa sieć w aplikacji mobilnej i oni mają ciekawe propozycje... chyba czas na zmianę


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 15 czerwca 2018, o 07:46 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
Ja mam w Orange na abonament i jestem zadowolona z wyboru abonamentu. Ale nie ze swojej głupoty oczywiście, bo zdążyłam już popsuć nowy telefon, niestety na gwarancji nie wymieniają szybki jeśli ja ją rozbiłam :( muszę znaleźć serwis gdzie szybko i niedrogo zajmą się telefonem. Polecicie coś ? Bo póki co znalazłam ten serwis https://gadgetserwis.pl/serwis/ i chyba tam zaniosę


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 23 czerwca 2018, o 19:04 

Dołączył(a): 1 lipca 2017, o 20:05
Posty: 60
W najtańszej na rynku - jest to sieć Otvarta działająca na nadajnikach Plusa.
Mam u nich również Internet mobilny z umową bezterminową, tańszej oferty nie znajdziecie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 27 czerwca 2018, o 10:19 

Dołączył(a): 5 sierpnia 2017, o 09:50
Posty: 251
ja jestem od niedawna w sieci Otvarta i bardzo sobie chwale. Za najdroższy abonament przy umowie na 2 lata płacę 28,99 zł, w ramach tego mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i aż 6 GB interntu w pakiecie. Zastanawiam się też na wykupieniem u nich internetu mobilnego, ceny równie korzystne jak w przypadku abonamentów.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 3 czerwca 2019, o 17:12 

Dołączył(a): 25 października 2017, o 16:21
Posty: 56
A wiecie, ze jest bardzo prosty sposob na sprawdzenie, jaka siec (czyli operator komorkowy) ma aktualnie najlepsza oferte na rynku? Komorkomat - mowi Wam to cos? Jesli nie, to wejdzcie sami i zobaczcie: https://komorkomat.pl/ - wybieramy co chcemy miec w abonamencie i pokazuje nam sie lista najlepszych ofert - proste, latwe i darmowe!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 7 maja 2021, o 19:48 

Dołączył(a): 20 marca 2018, o 13:01
Posty: 590
Chciałbym Wam polecić iDared Serwis, który jest pogwarancyjnym serwisem produktów Apple w Warszawie. Ostatnio wykonali dla mnie wymiana przedniej kamery selfie iPhone i za bardzo dobrą cenę znów mam działający telefon.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 9 czerwca 2021, o 10:44 

Dołączył(a): 2 marca 2017, o 13:51
Posty: 133
Niezależnie od sieci i modelu telefonu możecie zostać szpiegowani i to jest teraz całkiem powszechny proceder. Można się przed tym zabezpieczyć także taką https://www.antyradio.pl/News/UseCrypt- ... kiem-21410 aplikacją z bezpiecznym komunikatorem gdzie wszystko jest zaszyfrowane


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: w jakiej sieci macie telefon???
PostNapisane: 13 czerwca 2021, o 19:13 

Dołączył(a): 18 kwietnia 2018, o 18:41
Posty: 155
Sieć zawsze można zmienić przecież co nie:) Ja akurat z mojej jestem bardzo zadowolona. Sam telefon no, pozostawia wiele do życzenia, ale swoje lata już ma. I tak miałam kupić coś nowego. Planuje zainwestować w Oppo Reno 5 5G, wydaje się być to bardzo dobrym zakupem.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 czerwca 2021, o 19:13 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL