Teraz jest 28 marca 2024, o 14:22


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Auto szwankuje
PostNapisane: 15 września 2021, o 14:17 

Dołączył(a): 20 marca 2018, o 13:01
Posty: 591
Może powinieneś zastanowić się nad wymianą na coś nowszego? Jeżeli szukacie sprawdzonego skup samochodów wodzislaw slaski , to polecam Wam wejść na stronę, gdzie znajdziecie ofertę firmy S-Car. Sam z niej skorzystałem i nie mam na co narzekać.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2021, o 14:17 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Auto szwankuje
PostNapisane: 12 października 2021, o 11:52 

Dołączył(a): 28 lutego 2018, o 01:32
Posty: 864
Jak mi auto się zepsuło to mój ubezpieczyciel się tym zajął sam, mam wykupioną usługę dodatkową tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/ w tej firmie i oni na serwis sami mi auto zabierają. Polecam wam ich polisy ac i oc.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Auto szwankuje
PostNapisane: 21 października 2021, o 08:01 

Dołączył(a): 20 marca 2018, o 13:01
Posty: 591
W moim przypadku staram się dbać o dobry stan techniczny mojego samochodu, ponieważ to wpływa na komfort i bezpieczenstwo w trakcie jazdy. Zainteresowanym mogę polecic żarówka halogenowa 12V oraz inne produkty z oferty tego sklepu internetowego.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Auto szwankuje
PostNapisane: 24 października 2021, o 14:35 

Dołączył(a): 28 listopada 2017, o 16:15
Posty: 467
Jeżeli auto szwankuje to znaczy że kończy się jego czas i może warto pomyśleć o kupnie nowego pojazdu? Jak się zdecydujesz na coś nowego to pomyśl także o polisie AC bo ratuje życie w razie kradzieży czy wypadku z twojej winy. Jak dobrać najlepiej taką polisę masz tutaj https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczenia-ac/ubezpieczenie-samochodu-ac-jakie-wybrac/


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Auto szwankuje
PostNapisane: 18 listopada 2021, o 06:36 

Dołączył(a): 24 października 2017, o 21:39
Posty: 209
Oddaj samochód do mechanika. Jak potrzebujesz samochód na już, to skorzystaj z oferty wypożyczalnia samochodów Poznań Z tego co zdołałam zauważyć, to mają najkorzystniejsze ceny na rynku.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Auto szwankuje
PostNapisane: 29 listopada 2021, o 08:45 

Dołączył(a): 5 sierpnia 2017, o 09:50
Posty: 251
Wizyta w warsztacie jest jak najbardziej wskazana. Ja jestem zwolennikiem korzystania z usług serwisów, które specjalizują się w naprawach aut danej marki. Ja mieszkam w Tarnowie i jeżdżę BMW i jak tylko coś się dzieje odwiedzam serwis https://bmw-slusarczyk.pl/. Kompleksowa oferta, rozsądne ceny, indywidualne podejście do klienta.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Auto szwankuje
PostNapisane: 9 grudnia 2021, o 18:17 

Dołączył(a): 24 października 2017, o 21:39
Posty: 209
Ja zawsze w kwestii naprawy mojego auta korzystam z usług stacji obsługi i serwisu https://ponicki.pl/ Profesjonalne wsparcie, serwis oraz wymiana ogumienia, klimatyzacji czy oleju. Zawsze fachowa obsługa i przystępne ceny,


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Auto szwankuje
PostNapisane: 11 lutego 2022, o 10:57 

Dołączył(a): 10 grudnia 2017, o 09:02
Posty: 130
Jak ci szwankuje samochód to oddaj go do mechanika. Im szybciej tym lepiej. Przez ten czas możesz zdecydować się na oferte: wypożyczalnia samochodów Kraków Tym bardziej że dla swoich klientow mają mega warunki.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Auto szwankuje
PostNapisane: 16 lutego 2022, o 08:19 

Dołączył(a): 18 kwietnia 2018, o 18:41
Posty: 155
Raz na jakiś czas trzeba wybrać się do mechanika. Jednak zauważyłam że są takie okresy, kiedy to wszystko się psuje, jedna rzecz za drugą i trzeba pomyśleć czy nie wymienić jednak auta na nowe. Z takich wydatków na samochód to planuje kupić nowe opony. Będą to opony letnie 195/65 R15, wiadomo że komplet to już większy wydatek.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Auto szwankuje
PostNapisane: 21 lutego 2022, o 10:12 

Dołączył(a): 19 października 2016, o 12:19
Posty: 254
Jeżeli auto się psuje to nowe części kosztują krocie ale jest rozwiązanie w postaci witryny OVOKO gdzie zakupisz używane akumulatory samochodowe oraz wszelkie potrzebne części. Wszystko to z gwarancją rozruchową oraz w niskich cenach. Nie tylko sporo zaoszczędzisz ale będziesz mieć sprawne auto.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lutego 2022, o 10:12 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL