Teraz jest 28 marca 2024, o 17:26


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sprzedaż mieszkań
PostNapisane: 15 czerwca 2022, o 22:18 

Dołączył(a): 27 lutego 2017, o 18:42
Posty: 132
sprzedanie mieszkania nie jest takie łatwe jak się na pierwszy rzut oka wydaje. dlatego też wiele osób wybiera w tym celu biuro nieruchomości kraków ponieważ tutaj można znaleźć profesjonalną pomoc w każdym aspekcie związanym z rynkiem nieruchomości


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 czerwca 2022, o 22:18 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Sprzedaż mieszkań
PostNapisane: 17 czerwca 2022, o 06:41 

Dołączył(a): 6 marca 2018, o 15:01
Posty: 38
Tak, zakup mieszkania jest o wiele łatwiejszy, ja bez problemu teraz kupiłam na osiedlu Strefa Cegielnia, osiedle właśnie się buduje na wzgórzach Krzesławickich w Krakowie, a deweloper ma do koca sierpnia bardzo fajną wakacyjną promocję z której skorzystałam


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedaż mieszkań
PostNapisane: 20 czerwca 2022, o 14:13 

Dołączył(a): 13 października 2017, o 02:22
Posty: 533
Co sądzicie o obecnych cenach nieruchomości w Polsce?

koszulki męskie producent


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedaż mieszkań
PostNapisane: 3 lipca 2022, o 20:44 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
Jak już jesteśmy w temacie mieszkania, to powiem wam, że sama ostatnio zastanawiałam się nad zakupem takiej nieruchomości. Postanowiłam że zgłoszę się do firmy https://www.cn-kaczmarek.pl/ ponieważ oni mają doświadczenie w w tym zakresie, więc na pewno będą w stanie mi jakoś doradzić.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedaż mieszkań
PostNapisane: 17 sierpnia 2022, o 17:51 

Dołączył(a): 19 października 2016, o 12:19
Posty: 254
Jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań to polecam poczytać tą witrynę https://dom-bud.pl/poradnik/5-zalet-mieszkania-na-obrzezach-miast gdzie dowiesz się wiele ciekawych rzeczy na temat nieruchomości. Ponadto masz też szansę poznać aktualną ofertę rzetelnego dewelopera z Krakowa. Działa na rynku od wielu lat i na pewno da ci atrakcyjną ofertę.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedaż mieszkań
PostNapisane: 19 sierpnia 2022, o 20:52 

Dołączył(a): 27 lutego 2017, o 18:42
Posty: 132
Jak już mówimy o nabywaniu nieruchomości to ważne, by ich stan prawny był uregulowany.
W razie czego badanie stanu prawnego nieruchomości adwokat Grabowicz-Gajda oferuje i bardzo dobrze się na tym zna


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedaż mieszkań
PostNapisane: 7 września 2022, o 21:05 

Dołączył(a): 28 listopada 2017, o 16:15
Posty: 467
Jak poszukujesz mieszkania dla siebie lub jako inwestycji to postaw na ofertę tego krakowskiego dewelopera https://www.mieszkania.inter-bud.pl/lokale-komercyjne-inter-bud Ma on w ofercie wiele lokali mieszkalnych i użytkowych o wysokim standardzie więc na pewno coś dobierzesz. U niego znajdziesz to czego potrzebujesz.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedaż mieszkań
PostNapisane: 4 listopada 2022, o 16:31 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 895
A ja teraz przeglądałam różne oferty na mikołajki nieruchomości i już mam coś na oku, a mianowicie inwestycja Pratum. Widzieliście wykonane przez nich mieszkania, naprawdę są świetne i jeszcze w jakie lokalizacji. Powiem wam, że szkoda byłoby nie kupić sobie takiego mieszkania.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedaż mieszkań
PostNapisane: 5 listopada 2022, o 09:31 

Dołączył(a): 20 marca 2018, o 13:01
Posty: 591
Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości w Polsce?

airmax opinie


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedaż mieszkań
PostNapisane: 31 marca 2023, o 10:11 

Dołączył(a): 10 grudnia 2017, o 09:02
Posty: 130
W ostatnim czasie bardzo wiele osób polecało mi http://orion.lublin.pl/ . Ogólnie widzę, że firma posiada bardzo atrakcyjną ofertę jeżeli chodzi o wybór mieszkań, dodatkowo też są one bardzo funkcjonalne i nowoczesne, więc myśle, że spodoba wam się takie rozwiązanie


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2023, o 10:11 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL