Teraz jest 28 marca 2024, o 08:48


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: samochody używane
PostNapisane: 22 czerwca 2018, o 18:59 

Dołączył(a): 5 sierpnia 2017, o 09:50
Posty: 251
A wiecie że w https://kredyt123.pl/ również oferują leasing zarówno na samochód nowy jak i używany. A także możliwość skorzystania z leasingu operacyjnego lub finansowego.Posiadają także wielu zadowolonych klientów.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2018, o 18:59 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: samochody używane
PostNapisane: 16 sierpnia 2018, o 13:03 

Dołączył(a): 20 grudnia 2017, o 20:13
Posty: 53
Jeśli chcecie kupić auto z drugiej ręki to warto zdecydować się na sprawdzenie samochodu przed kupnem . Ja niestety kupując samochód nie skorzystałam z takiej usługi i okazało się, że auto ma jakąś poważną usterkę silnika, o której sprzedający mi nie powiedział... Naprawa kosztowała mnie mnóstwo pieniędzy ;/ Jak będę kupować kolejne auto to pojadę tam z fachowcem bo nie chce po raz kolejny kupić uszkodzonego samochodu. No ale mądry Polak po szkodzie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: samochody używane
PostNapisane: 17 sierpnia 2018, o 05:58 

Dołączył(a): 24 grudnia 2017, o 08:09
Posty: 77
Samochody uzywane także można dostać w salonach samochodowych. Ja tak kupowałam w salonie Forda http://www.ursyncar.pl i jestem mega zadowolona. Znajomy mi właśnie taką opcję polecał, jako bardziej sprawdzoną od komisów. Co do tych to nie jestem przekonana


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: samochody używane
PostNapisane: 22 sierpnia 2018, o 17:15 

Dołączył(a): 18 października 2017, o 10:49
Posty: 43
Jak dla mnie to wole kupić 2-3 letnie auto, które jest prawie jak nowe i dać za niego praktycznie dwa razy mniej niż za nowy model. Jak na razie mam 5-cio latka i bardzo sobie go chwale :) Chce teraz w moim fordzie wymienić i dokupić parę nowych akcesoriów, na szczęście nie części, bo nic się na razie nie psuje :) Znalazłam na stronie http://www.akcesoria-ford.pl świetne promocje na bagażniki do mojego Forda, chce w taki zainwestować


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: samochody używane
PostNapisane: 5 września 2018, o 11:14 

Dołączył(a): 24 października 2017, o 21:39
Posty: 209
W samochodach używanych jest ten jeden minus, że często trzeba je naprawiać. Na szczęście wiele napraw można wykonać na własną rękę, kupując tym samym części samochodowe za pośrednictwem portalu https://www.wyszukajczesci.pl/.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: samochody używane
PostNapisane: 28 września 2018, o 18:33 

Dołączył(a): 20 grudnia 2017, o 20:13
Posty: 53
Samochody używane sa spoko. Zresztą po co kupowac nowe auto. Najlepiej wybrac takie kilkiletnie jeszcze nie zajechane. Oczywiście podstawą jest dobre radio. Ja właśnie wymieniłam wysłużone radyjno na nowoczesnego pioneera avh-z5000dab . Jest mega - wygląda super i świetnie się nim steruje. Samochód od razu wydaje się nowocześniejszy.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: samochody używane
PostNapisane: 1 października 2018, o 19:08 

Dołączył(a): 28 lutego 2018, o 01:32
Posty: 864
Wybierając samochód używany, należy bezwzględnie pamiętać o karcie pojazdu. Tutaj https://paniala.pl/wiedza/karta-pojazdu/ są wszystkie informacje na jej temat i szczerze powiem, że dowiedziałem się kilku ciekawych danych. Na tej stronie możemy przeczytać też inne artykuły o podobnej tematyce i są one napisane prostym językiem.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: samochody używane
PostNapisane: 16 października 2018, o 13:56 

Dołączył(a): 7 grudnia 2017, o 16:40
Posty: 245
Sama kupiłam sobie samochód używany, więc wiem, jak to jest kupować z rynku wtórnego. Nie dość, że trzeba uważać, bo sprzedający zwykle chcą każdemu podłożyć świnię i sprzedać na pół sprawny samochód, to jeszcze zaraz po zakupie trzeba pomyśleć o rozrządzie, oleju silnikowym i ewentualnie hamulcach. To takie podstawy. My, jak sobie sprawialiśmy peugeota, też musieliśmy kupować oleje premium typu www.mihel.pl , by wszystko grało.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: samochody używane
PostNapisane: 23 października 2018, o 09:13 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
Inatka93 napisał(a):
Sama kupiłam sobie samochód używany, więc wiem, jak to jest kupować z rynku wtórnego. Nie dość, że trzeba uważać, bo sprzedający zwykle chcą każdemu podłożyć świnię i sprzedać na pół sprawny samochód, to jeszcze zaraz po zakupie trzeba pomyśleć o rozrządzie, oleju silnikowym i ewentualnie hamulcach. To takie podstawy. My, jak sobie sprawialiśmy peugeota, też musieliśmy kupować oleje premium typu http://www.mihel.pl , by wszystko grało.


A czy ten olej tej firmy będzie dobry do Volvo ? Bo mam starego ale jeszcze jest dobry


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: samochody używane
PostNapisane: 14 grudnia 2018, o 09:08 

Dołączył(a): 20 marca 2018, o 13:01
Posty: 590
Mam ciekawą oferte dla każdego posiadacza samochodu. Ostatatnio natrafiłem na bardzo interesującą ofertę, Pomoc drogowa Warszawa. Jest to pomoc drogowa, która działa na terenie Warszawy. W swoich usługach świadczą : transport pojazdów na lawecie, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa i wiele , wiele więcej.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 grudnia 2018, o 09:08 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL