Teraz jest 20 kwietnia 2024, o 15:10


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sypialnia
PostNapisane: 16 kwietnia 2021, o 09:58 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 905
Jak sypialnia, to i pościel. W końcu trzeba wysypiać się po królewsku... Na stronie e-ekomax.pl są dostępne przepiękne i dobrej jakości komplety pościeli 200x220 i w innych rozmiarach. Takie, które są wykonane z przyjemnego, wysokogatunkowego materiału.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwietnia 2021, o 09:58 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Sypialnia
PostNapisane: 13 czerwca 2021, o 11:56 

Dołączył(a): 4 stycznia 2018, o 10:08
Posty: 771
Dla mnie najważniejsze w sypialni jest łóżko, kołdra https://sleepsize.com/pol_m_Koldra-425.html , poduszka oraz pościel. Cała reszta może nie istnieć. Po dniu pracy muszę mieć wygodne spanie, a że spać lubię, to dbam o zakup potrzebnych rzeczy i każdy z nich jest bardzo przemyślany.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sypialnia
PostNapisane: 6 sierpnia 2021, o 08:26 

Dołączył(a): 18 kwietnia 2018, o 18:41
Posty: 155
Najważniejszą rzeczą w każdej sypialni jest bez dwóch zdań porządny materac. Powinniście na tym zakupie się skupić według mnie, kupić coś lepszego, wydać może i trochę więcej. Przydać się mogą również Pokrowce na materac 90x200. Ja od razu do nowego materaca ten zamówiłam


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sypialnia
PostNapisane: 7 sierpnia 2021, o 06:55 

Dołączył(a): 1 listopada 2017, o 09:48
Posty: 339
Ja ostatnio trafiłem na taką ofertę tu https://nietylkofiranki.pl/206-narzuty-i-koce Spory wybór kocy i narzut, które świetnie sprawdzą się jako ozdoba sypialni. Ceny są przyzwoite - warto sprawdzić te propozycje. Ja decyduję się na pikowaną narzutę w kolorze biało-szarym.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sypialnia
PostNapisane: 20 września 2021, o 10:29 

Dołączył(a): 1 marca 2018, o 13:38
Posty: 49
Sypialnia musi być klimatyczna, powinniście urządzić ja tak, żeby bardzo przyjemnie spędzało się w niej wam czas. Postawcie na odpowiednie meble, a także i na porządny, wygodny materac. Przydać się wam mogą też i maty shiatsu proponowane na stronie https://futon.pl/oferta/futony/maty-shiatsu Takie maty do masażu to czysta przyjemność. Oprócz tych znajdziecie tu maty tatami, łóżka drewniane, czy też futony - rodzaj materaca, twardszy i bardzo polecany.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sypialnia
PostNapisane: 18 lutego 2022, o 17:06 

Dołączył(a): 19 października 2016, o 12:19
Posty: 254
Jeżeli chodzi o sypialnię to uważam że jej wyposażenie powinno się zacząć od dobrze dobranego łóżka i materaca jeśli chcesz się należycie wyspać. Oferta tego producenta https://hilding.pl/ będzie najlepsza nie tylko ze względu na cenę ale i możliwości wyboru. U nich masz nie tylko jakość ale i nowoczesne rozwiązania które zapewnią należyty sen.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sypialnia
PostNapisane: 21 lutego 2022, o 19:45 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
Jeżeli chodzi o mnie, to ja zazwyczaj meble zamawiam przez internet. Ostatnio wpadło mi w oko łóżko kontynentalne ze skrzynią na stronie sklepu selsey.pl i stwierdziłam, że koniecznie muszę je zamówić. Udało mi się dostać je akurat w promocyjnej cenie, więc to był świetny zakup


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sypialnia
PostNapisane: 22 lutego 2022, o 17:43 

Dołączył(a): 28 listopada 2017, o 16:15
Posty: 467
Jeżeli zabierasz się za aranżację sypialni lub innego pomieszczenia to wykorzystaj ściany modułowe z tej oferty https://sklep.green-designers.pl/kategoria/scianki-mobilne Nie tylko łatwo można je przemieszczać ale są z sztucznych roślin więc dodatkowo masz zielony zakątek. Na pewno dzięki nim będziesz miała piękne wnętrze.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sypialnia
PostNapisane: 30 marca 2022, o 20:23 

Dołączył(a): 6 marca 2018, o 20:46
Posty: 214
przy aranzacji sypialni polecam zadbac tez o zdrowie i bezpieczenstwo plecow i kregoslupa, ja kupowalam materac na stronie materacyk.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sypialnia
PostNapisane: 5 maja 2022, o 16:13 

Dołączył(a): 7 grudnia 2017, o 16:40
Posty: 247
Sypialnia to przede wszystkim wygodny materac, ale jeśli już macie coś wybierać, to niech to będzie coś na poziomie. Moim zdaniem dobrym pomysłem będzie solidny materac 120 x 200 . Będzie też okej dla dwóch osób. Co prawda możecie powiedzieć, że jest za mały, ale przynajmniej poczujecie swoją bliskość. To ważne.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2022, o 16:13 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL