Teraz jest 28 marca 2024, o 08:20


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aranżacja łazienki
PostNapisane: 29 czerwca 2022, o 20:14 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 893
Myślę, że skoro jesteśmy przy tym temacie to warto byłoby wspomnieć o firmie HPL System , która oferuje różne artykuły wykonane z takich materiałów jak laminaty hpl barwione . U nich możecie zamówić wykonanie z takich płyt przykładowo kabiny łazienkowe, blaty, czy zabudowy na instalacje.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 czerwca 2022, o 20:14 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Aranżacja łazienki
PostNapisane: 30 czerwca 2022, o 07:53 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
Jeżeli mogłabym ci coś doradzić, to myślę że warto również zajrzeć sobie artykuły na stronie tego portalu https://styl.interia.pl/artykuly/w-inne ... Id,1529095 . Jest tam wiele ciekawych artykułów związanych z urządzaniem wnętrz i nie tylko. Zerknij tam, a przekonasz się sama.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aranżacja łazienki
PostNapisane: 4 lipca 2022, o 19:19 

Dołączył(a): 13 października 2017, o 02:22
Posty: 533
Mam w planach remont mojej łazienki i szukam inspiracji do jej aranżacji.

biuro tłumaczeń Poznań


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aranżacja łazienki
PostNapisane: 14 sierpnia 2022, o 10:06 

Dołączył(a): 19 października 2016, o 12:19
Posty: 254
Jak zabierasz się za aranżację łazienki to na pewno będziesz szukać armatury łazienkowej a wtedy obejrzyj produkty marki Laveo poprzez sklep internetowy Topsanit. Dzięki nim pięknie urządzisz łazienkę i zakupisz to co potrzebne. Przekonaj się jak łatwo z nimi można wyposażyć łazienkę w każdym aspekcie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aranżacja łazienki
PostNapisane: 5 września 2022, o 15:15 

Dołączył(a): 7 grudnia 2017, o 16:40
Posty: 245
W sumie jak dla mnie to jest możliwe, tylko trzeba się dobrze dopasować. I dlatego zerkam sobie na coś takiego jak [url=https://www.dulux.pl/pl/produkty/dulux-easycare-kuchnia-i-łazienka]dulux easycare kuchnia i łazienka opinie[/url] mnie interesują, jak i cena. Chcę mieć zdecydowanie więcej informacji na ten temat i liczę, że uda mi się znaleźć je w sieci.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aranżacja łazienki
PostNapisane: 6 września 2022, o 07:48 

Dołączył(a): 20 marca 2018, o 13:01
Posty: 590
Jeżeli jesteście zainteresowani tematem aranżacji wnętrz, to co powiecie na porady dostępne w artykule na stronie https://iskra.info.pl/aranzacja-obiekto ... ototapety/ ? Jakie Wy macie zdanie w tym temacie i dlaczego?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aranżacja łazienki
PostNapisane: 5 grudnia 2022, o 22:40 

Dołączył(a): 28 lutego 2018, o 01:32
Posty: 864
Łapcie jeszcze ten namiar https://platformawyprzedazowa.pl/9-wanny bo na pewno będziecie zadowoleni z cen jakie tutaj są za pełnowartościowe wanny dobrych marek. Jak się okazuje dzięki sklepom online można dużo taniej wykończyć łazienkę


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aranżacja łazienki
PostNapisane: 29 grudnia 2022, o 12:15 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 893
Co do dodatków do łazienki, to tutaj https://tohurt.pl/68-wieszaki-stojace możecie się rozglądnąć. Tam spotkacie się z obszerny i zróżnicowanym asortymentem. Jak chociażby dla siebie znalazłam tam ładne wieszaki na ręczniki i planuję je kupić.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aranżacja łazienki
PostNapisane: 28 kwietnia 2023, o 09:34 

Dołączył(a): 4 stycznia 2018, o 10:08
Posty: 771
Wysoka jakość produktów oraz przemyślane i oryginalne rozwiązania to główne cechy firmy DES Concept Space z Radomia. Mają bardzo bogatą ofertę wyposażenia łazienek i innych pomieszczeń w domu oraz grupę świetnych projektantów, którzy mając na uwadze nasze potrzeby i preferencje z dbałością o najdrobniejsze szczegóły przygotują dla nas idealny projekt.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aranżacja łazienki
PostNapisane: 24 maja 2023, o 08:16 

Dołączył(a): 1 listopada 2017, o 09:48
Posty: 339
A na jaki system grzewczy wody się zdecydowaliście? U nas najlepiej sprawdzi się bojler do łazienki. Ale może skorzystacie z podpowiedzi zawartych w tym artykule tu bojler do łazienki Omówiono różne możliwości ogrzewania wody. Warto sprawdzić te propozycje. A w razie potrzeby skorzystać z danych kontaktowych podanych na stronie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2023, o 08:16 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL