Teraz jest 9 sierpnia 2022, o 02:27

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Magazyn
PostNapisane: 19 lipca 2017, o 12:42 

Czy są tu jacyś właściciele magazynów. Czy znacie może jakieś aplikacje lub programy do kontroli towarów, które można wgrać na tablet, tak by pracownik mógł sprawniej przygotować wysyłkę?

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: 19 lipca 2017, o 12:42 

Tytuł: Re: Magazyn
PostNapisane: 27 lipca 2017, o 12:46 

Jest sporo tego typu programów, moim zdaniem warty uwagi jest program magazynowy intaxo
Faktury można wystawiać na smartfonie instalując wcześniej aplikację Intaxo która jest dostępna w sklepie Google Play.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 31 lipca 2017, o 21:52 

A ja mam pytanie o zabezpieczenie takiego magazynu przed złodziejami. Czy znacie jakieś dobre sposoby? Uważacie, że kamery ip będą dobrym rozwiązaniem? Widziałem je w bardzo korzystnych cenach w sklepie IVEL i zastanawiam sie właśnie nad zakupem.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 16 sierpnia 2017, o 19:43 

Skoro już mowa o magazynach . To może podpowiecie mi gdzie mogę kupić dobrej jakości wyposażenie magazynu ? Potrzebuje antresoli i podestów roboczych .Widziałam , że ta firma posiada to czego potrzebuje http://nedcon.pl/produkty/antresole-i-podesty-robocze/ . Co wy na to ? Ktoś korzystał z usług tej firmy i wyrazi swoją opinie?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 sierpnia 2017, o 09:15 

Z tej konkretnej akurat nie. Ale najprościej znajdziesz takie opinie szukając z wyszukiwarką: nazwa firmy + opinie, powinno wyskoczyć kilka interesujących linków.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 1 września 2017, o 16:48 

W takim magazynie poza wyposażeniem w postaci regałów warto też pomyśleć o odpowiednim rozplanowaniu przestrzeni. Tu jest namiar na firmę Alsal, która wykonuje między innymi witryny i ścianki działowe ze szkła http://www.alsal.com.pl/oferta/zabudowy-wewnetrzne/witryny-i-scianki-dzialowe-caloszklane/. Warto zapoznać się z ich ofertą :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 16 października 2017, o 18:32 

Jeśli chodzi o regały to szukajcie kochanie producentów regałów metalowych, bo często na allegro jest tak że produkty sprowadzane są z chin i są wątpliwej jakości - ja tak ostatnio zamówiłam regał który się giął pod ciężarem książek, a nie było ich dużo. Jak już to kupujcie dobre produkty, lepiej dać za regał 200 zł i nie naprawiać go co chwila lub wymieniać :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 23 października 2017, o 14:48 

Niezła opcja z takim magazynem. Sam sobie musze taki sprawić !

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 10 listopada 2017, o 18:09 

Do prowadzenia magazynu świetny jest program https://afaktury.pl/. To program do faktur i dokumentów online z modułem magazynowym. Sprawdzi się nawet w największych firmach.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 27 listopada 2017, o 19:48 

Do tego typu magazynu na pewno przydadzą się regały metalowe magazynowe. Najlepiej rozejrzeć się za rozwiązaniami które są certyfikowane, w pełni bezpieczne i o najwyższej jakości. Takie systemy posiada firma Metalsistem. Warto zapoznać się z ich ofertą.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: 27 listopada 2017, o 19:48 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC