Teraz jest 28 marca 2024, o 08:28


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kredyt
PostNapisane: 9 marca 2017, o 21:11 

Dołączył(a): 21 lutego 2017, o 15:58
Posty: 2
Ciekawa oferta pożyczka na dowód przez internet , osobiście ostatnio szukałam czegoś takiego.. Jeśli szukacie pożyczek na wyjazd za granicę na wczasy, do pracy i pilnie szukacie gotówki to firma Aasa wam jej udzieli. Szybkie decyzje o udzieleniu pożyczki, nawet do 15 min decyzja ! Są to pożyczki ratalne, nie chwilówki, co często ludzie mylą ze sobą. Osobiście polecam ekspresowa pożyczka online którą możecie otrzymać w paręnaście minut ! Dzięki nim zrobiłam swoje wymarzone kursy, rewelacyjna oferta !


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 marca 2017, o 21:11 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostNapisane: 13 marca 2017, o 21:45 

Dołączył(a): 13 marca 2017, o 21:43
Posty: 5
Jak dokładnie wygląda wzięcie pożyczki u nich? Jakie sa koszta?

_________________
Click to read


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostNapisane: 21 marca 2017, o 20:41 

Dołączył(a): 6 lutego 2017, o 00:52
Posty: 84
Ja osobiście biorę pożyczki oferowane przez firmę credy, ponieważ są godni zaufania, a cały proces udzielania pożyczki przebiega szybko i sprawnie. Na dodatek ich kredyty są bardzo nisko oprocentowane w porównaniu do ofert bankowych.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostNapisane: 22 marca 2017, o 16:42 

Dołączył(a): 22 marca 2017, o 16:26
Posty: 1
A ja ostatnio brałam pożyczkę chwilówkę na pozyczka-expres i przyznam, że spodobał mi się ten sposób, ponieważ kasę dostałam szybko na konto i obyło się bez załatwiania zbędnych formalności. Szybko i bezpiecznie chociaż przez Internet.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostNapisane: 28 marca 2017, o 21:58 

Dołączył(a): 28 marca 2017, o 21:54
Posty: 2
Też ostatnio brałem chwilówkę. Uważam, że jeśli robi się to z głową to można na prawdę polepszyć swoją aktualną sytuację życiową. Często ludzie biorą je bez namysłu, a potem jeszcze narzekają, że trzeba to spłacać, z głową, z głową, pozdrawiam

_________________
Polecam stronę https://docieplajdom.pl/pol_m_Tynk-strukturalny_Tynk-silikonowy-2 , gdzie znajdziesz potrzebne materiały do ocieplenia swojego domu, pozdrawiam.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostNapisane: 8 sierpnia 2017, o 21:08 

Dołączył(a): 1 lipca 2017, o 20:05
Posty: 60
Czy to pożyczka czy to kredyt to zawsze trzeba to robić z głową.
Wiedza w tym wypadku bardzo się przydaje. Na początek może o tym czym różni się bank od parabanku: https://www.finai.pl/blog/kredyty/czym-sie-rozni-bank-od-parabanku/


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostNapisane: 6 września 2017, o 10:14 

Dołączył(a): 29 listopada 2016, o 16:15
Posty: 252
Z głową czy bez głowy, o wiele lepszą opcja na dodatkowe pieniądze jest kredyt w banku. Taka pożyczka przez internet ma wyższe oprocentowanie i z reguły trzeba ją spłacić w ciągu 30 dni...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostNapisane: 15 września 2017, o 20:53 

Dołączył(a): 11 sierpnia 2017, o 21:57
Posty: 48
Według mnie zanim weźmiecie jakikolwiek kredyt to warto jest się zorientować w ofertach dostępnych na rynku. Ja ostatnio korzystałem z tego rankingu https://www.totalmoney.pl/kredyty_dla_firm i uważam, że jest na prawdę rzetelny. Warto korzystać z takich pomocy, żeby byc pewnym najlepszego wyboru.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostNapisane: 29 października 2017, o 16:33 

Dołączył(a): 24 lipca 2017, o 12:48
Posty: 19
A ja olewam pożyczki przez internet bo mnie na nie stać. Stać mnie a to na pożyczkę w banku raiffeisen. 4 koła bezprocentowej pożyczki piechotą nie chodzi. Spłata przez 2 lata a koszt to prowizja bankowa nie całe 3 pro od kwoty pożyczki.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostNapisane: 18 stycznia 2018, o 16:10 

Dołączył(a): 7 grudnia 2017, o 16:40
Posty: 245
Jeśli chodzi o mnie, to kredyty biorę tylko w swoim banku. Nie szukam nigdzie indziej, a dostaję propozycję dlatego, że mam dobrą historię kredytową u nich, a nie mam dochodów. Zresztą zawsze wcześniej porównuję opłaty. Ostatnio, nawet kiedy szukałam konta osobistego, skorzystałam z porównywarki, by wybrać najlepsze konto i nie przepłacać. Myślę, że to dobry sposób na oszczędzenie czasu jak i znalezienie czegoś dla siebie. Znacznie to ułatwia.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 stycznia 2018, o 16:10 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL