Teraz jest 20 kwietnia 2024, o 16:37


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kawa do śniadania
PostNapisane: 25 grudnia 2018, o 06:38 

Dołączył(a): 21 września 2017, o 06:15
Posty: 301
Witam,
pijecie kawę do śniadania?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 grudnia 2018, o 06:38 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kawa do śniadania
PostNapisane: 25 grudnia 2018, o 06:41 

Dołączył(a): 22 lutego 2018, o 09:17
Posty: 639
Pewnie, że tak, nic tak dobrze nie stawia mnie na nogi niż właśnie mała czarna z rana :) Najbardziej smakuje mi taka kawa z ekspresu, zamówiłam sobie kilka tygodni temu taki profesjonalny ekspres na stronie https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/ i dosłownie się uzależniłam od kawy z niego :D


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kawa do śniadania
PostNapisane: 30 stycznia 2019, o 19:33 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 905
Ostatnio zaczęłam zastanawiać jaką kawę wybrać na śniadanie? No, bo mamy tak wiele możliwości... Cappucino, espresso, latte i jeszcze wiele innych. Ostatnio jednak dowiedziałam się o tym w jaki sposób wykonują włosi kawę i planuję zrobić takie prawdziwe espresso.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kawa do śniadania
PostNapisane: 13 marca 2019, o 16:22 

Dołączył(a): 24 grudnia 2017, o 08:09
Posty: 77
Każdy ma swoją ulubioną. Ja to jednak lubie od czasu do czasu na coś nowego postawić. mam też dlatego swój ulubiony sklep z kawami https://www.cafesilesia.pl i tam robie zakupy. Co jakiś czas stawiam na nowe smaki


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kawa do śniadania
PostNapisane: 27 czerwca 2019, o 22:09 

Dołączył(a): 17 marca 2018, o 19:57
Posty: 150
ja mamexpres do kawy kapsułki do niego zamawiam online i dziennie rano zaczynam dzien od swiezego espresso :) Popoludniu czasem jakas latte albo cappucino


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kawa do śniadania
PostNapisane: 27 sierpnia 2019, o 07:48 

Dołączył(a): 2 marca 2017, o 13:51
Posty: 133
ja też mam taki expres ale latem zwykle piję więcej wody niż kawy a na śniadanie wybieram takie http://www.kuchniajogurtowa.pl/koktajle.html koktajle owocowe fit bo są bardzo pożywne, zastępują normalny posiłek i bardzo łatwo i szybko można je przygotować


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kawa do śniadania
PostNapisane: 23 października 2019, o 16:40 

Dołączył(a): 6 marca 2018, o 15:01
Posty: 38
Też raczej piję wode a jeśli mam problemy z koncentracją sięgam po jakieś dostępne w aptece elektrolity, najlepsze są te musujące bo wygodne w użyciu


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kawa do śniadania
PostNapisane: 15 lipca 2020, o 15:16 

Dołączył(a): 19 kwietnia 2017, o 08:50
Posty: 154
Powiem Wam szczerze, że osobiście nie wyobrażam sobie śniadania bez dobrej kawy. Przy czym jestem bardzo ciekawa, co zwykle jecie na pierwszy posiłek. Sama staram się wybierać przede wszystkim zdrowe musli. Co więcej, odkryłam ostatnio świetny produkt, który z powodzeniem można dodać do niego, czy też najzwyklejszych płatków, a konkretnie mam tutaj na myśli nasiona bazylii z https://planteon.pl/zdrowa-zywnosc/supe ... zylii-200g . Mają one bardzo podobne zastosowanie jak nasiona chia, ale co ważne, nie trzeba ich aż tak długo moczyć, aby były gotowe do spożycia. Próbowaliście? :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kawa do śniadania
PostNapisane: 22 lutego 2022, o 10:25 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
:wink:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kawa do śniadania
PostNapisane: 4 lipca 2022, o 09:28 

Dołączył(a): 13 października 2017, o 02:22
Posty: 533
Gdzie najczęściej kupujecie swoją ulubioną kawę? Macie swój ulubiony sklep? Jeżeli szukacie dobrej jakości kawę lub herbatę, to polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie m.in. zestaw kaw w naprawdę atrakcyjnej cenie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lipca 2022, o 09:28 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL