Teraz jest 13 maja 2024, o 03:23


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak zaprojektować ładny ogród?
PostNapisane: 3 marca 2022, o 23:10 

Dołączył(a): 28 lutego 2018, o 01:32
Posty: 867
Pamiętaj, aby znaleźć w ogrodzie miejsce na warzywa i owoce. Jak będziesz rozglądać się za nasioanmi, polecam przyjrzeć się ofercie: https://sklepdlaogrodu.pl/pl/p/Pietrusz ... l/23063029 . Tutaj jest wyjątkowo szeroki wybór takich nasion w rozsądnych cenach, więc warto zwrócić na nią uwagę


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 marca 2022, o 23:10 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jak zaprojektować ładny ogród?
PostNapisane: 15 marca 2022, o 19:24 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 910
Skoro aranżujecie swój ogród, możecie odwiedzić sobie też sklep https://colorplant.pl/sklep/?filter_gru ... wy-iglaste - tam możecie znaleźć naprawdę konkretne roślinki, które bez problemu u siebie zasadzicie. Oni mają dobre ceny i w razie czego mogą wam doradzić, co do pielęgnacji poszczególnych roślin.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak zaprojektować ładny ogród?
PostNapisane: 16 marca 2022, o 20:16 

Dołączył(a): 20 marca 2018, o 13:01
Posty: 621
W moim ogrodzie spędzam sporo wolnego czasu, staram się aby prezentował się on jak najlepiej.

parasole ogrodowe duże


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak zaprojektować ładny ogród?
PostNapisane: 20 marca 2022, o 19:25 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
Jeżeli interesuje was zakup nawozu, to koniecznie skontaktujcie się z firmą https://luvena.pl/ Moim zdaniem, to firma z ogromnym doświadczeniem w tym zakresie, więc na pewno będziecie zadowoleni ze współpracy. Oferują również sprzedaż impregnatów, więc jeżeli bylibyście tym zainteresowani, to zajrzyjcie sobie na ich stronę.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak zaprojektować ładny ogród?
PostNapisane: 22 marca 2022, o 23:13 

Dołączył(a): 19 października 2016, o 12:19
Posty: 254
Jeżeli chodzi o ładny ogród to trzeba zadbać o dodatki a najlepsze masz w ofercie sklepu Miloo Home. Polecam zakupić do ogrodu pufy jak te https://www.miloohome.pl/meble/pufy.html bo będą idealnym dodatkiem do stołu z ich oferty. Warto też mieć narożniki a najlepiej wszystko z ich oferty bo wtedy masz idealny ogród.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak zaprojektować ładny ogród?
PostNapisane: 24 marca 2022, o 20:30 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 910
Jak już mowa o ogrodzie, to czy stoi gdzieś u kogoś przepompownia ścieków ? Staram się być bardziej ekologiczna i zastanawiam się, jak to ma wyglądać i co powinnam dokupić. No i kto to instaluje, ale to chyba z hydraulikiem trzeba rozmawiać ? Czy niekoniecznie?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak zaprojektować ładny ogród?
PostNapisane: 11 kwietnia 2022, o 08:59 

Dołączył(a): 24 października 2017, o 21:39
Posty: 210
Ogród musi być nie tylko ladny, ale i funkcjonalny. Jak macie dzieci to zadbajcie też o atrakcje dla nich. Moim zdaniem, to takie trampoliny: https://trampoliny24.pl/nowe-male-trampoliny-do-domu/ będą strzałem w dziesiątkę. Sprawdzą się w ogrodzie i na dworze.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak zaprojektować ładny ogród?
PostNapisane: 10 maja 2023, o 12:23 

Dołączył(a): 13 października 2017, o 02:22
Posty: 533
Mogę Wam polecić porady, z których sam skorzystałem podczas aranżacji pokoju córki i bardzo mi to pomogło. Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić artykuł na stronie - fototapety tappy.pl , w którym dowiecie się na jaką fototapetę warto zdecydować się do pokoju dziecięcego.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak zaprojektować ładny ogród?
PostNapisane: 21 czerwca 2023, o 16:15 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 910
Ja jeszcze zastanowiłabym się nad rekreacyjnymi artykułami do ogrodu. A tak się składa, że niedawno znalazłam firmę Polska Bania, która w ofercie ma chociażby takie rzeczy, jak sauny i balie ogrodowe . Nie wiem czy ich kojarzycie, ale na pewno tego typu artykułom warto byłoby się przyjrzeć.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak zaprojektować ładny ogród?
PostNapisane: 13 marca 2024, o 08:23 

Dołączył(a): 20 marca 2018, o 13:01
Posty: 621
Jeżeli szukacie sprawdzonej szkółki drzew i krzewów na Mazowszu, to polecam Wam sprawdzić ofertę szkółki Ogrody Mazowsza, gdzie znajdziecie m.in. wierzba pleciona w atrakcyjnej cenie. Wielokrotnie zamawiałem u nich rośliny i nigdy nie było najmniejszego problemu.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 marca 2024, o 08:23 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL