Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 11:14


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: nieruchomosci
PostNapisane: 7 lipca 2022, o 10:38 

Dołączył(a): 28 listopada 2017, o 16:15
Posty: 467
Cn-kaczmarek znam i polecam. Mi polecili znajomi. Maja fajne nieruchomosci w ofercie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2022, o 10:38 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: nieruchomosci
PostNapisane: 14 lipca 2022, o 20:20 

Dołączył(a): 27 lutego 2017, o 18:42
Posty: 132
W każdym mieście znaleźć można godne uwagi mieszkania na sprzedaż. Najlepiej kupować bezpośrednio od dewelopera oczywiście. W Smolcu koło Wrocławia znajomi teraz oglądali mieszkania w inwestycji Osiedle Przy Lesie od https://www.osiedla-sogo.pl/smolec i widzę, że się zdecydują. Lokalizacja na pewno ma tu duże znaczenie, także cena i opinie jakie wykonawca posiada. A one są jak najbardziej pozytywne.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: nieruchomosci
PostNapisane: 15 lipca 2022, o 17:38 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
W przypadku nieruchomości, to przyznam szczerze, że mnie również udało się znaleźć wspaniałe propozycje u https://www.cn-kaczmarek.pl/. Na ich stronie jest wiele wspaniałych lokum, a z ich pomocą bez problemu będziesz mogła je zakupić. Zajrzyj sobie tam, a myślę że nie będziesz rozczarowana.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: nieruchomosci
PostNapisane: 17 lipca 2022, o 09:47 

Dołączył(a): 20 marca 2018, o 13:01
Posty: 600
Zastanawiam się nad zakupem nowego mieszkania, jednak obecne ceny mnie przerażają.

pomoc frankowiczom Zielona Góra


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: nieruchomosci
PostNapisane: 30 grudnia 2022, o 20:34 

Dołączył(a): 19 października 2016, o 12:19
Posty: 254
Każdy kto szuka nieruchomości w stolicy powinien odwiedzić witrynę https://slawbud.pl/osiedle-naturalife/ Jest to jeden z większych deweloperów który ma w ofercie ciekawe propozycje w różnych miejscach w stolicy i dobrej cenie. Na pewno z ich pomocą znajdziesz swoje wymarzone lokum.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: nieruchomosci
PostNapisane: 12 stycznia 2023, o 18:03 

Dołączył(a): 6 marca 2018, o 15:01
Posty: 38
Wiele zależy oczywiście od tego jaka lokalizacja Tobie pasuje, a zdecydowanie taniej będzie na przykład w Poznaniu, na osiedlu Zacisze Marcelin. Zapowiada się że będzie to ładne osiedle położone wśród zieleni z parkiem na terenie osiedla


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: nieruchomosci
PostNapisane: 23 listopada 2023, o 10:45 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 905
Ja powiem wam, że jak interesuje was przykładowo zakup lokalu użytkowego warszawa, to z tego co wiem opłacalne oferty zawsze można znaleźć u firmy LOCO COMMERCIAL. Ponoć tam można znaleźć naprawdę świetne lokale pod biznes i to najróżniejszego typu.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 listopada 2023, o 10:45 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL