Teraz jest 20 kwietnia 2024, o 13:15


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Elewacja
PostNapisane: 25 kwietnia 2019, o 16:49 

Dołączył(a): 21 września 2017, o 06:15
Posty: 301
Jakie elewacje najbardziej się Wam podobają?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwietnia 2019, o 16:49 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Elewacja
PostNapisane: 25 kwietnia 2019, o 17:14 

Dołączył(a): 22 lutego 2018, o 09:17
Posty: 639
Mi chyba najbardziej podobają się elewacje wykonane z kamienia naturalnego i właśnie taką elewację chciałabym mieć w swoim domu. Widziałam tutaj materiały, które będą potrzebne do wykonania takiej własnie elewacji. A może kojarzycie jeszcze jakieś inne miejsca, sklepy, w których można takie kamienne elewacje zamówić? Z góry dziękuję za propozycje ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Elewacja
PostNapisane: 24 września 2020, o 21:24 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 905
A może warto byłoby postawić przykładowo na kamień naturalny? Z tego co widziałam w sklepie link Klink można znaleźć ciekawe w tym kierunku propozycje. Ja właśnie planuje tam kupić do mojej kuchni polerowane płytki w szarym odcieniu, które mnie tam zachwyciły.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Elewacja
PostNapisane: 20 kwietnia 2021, o 09:58 

Dołączył(a): 7 grudnia 2017, o 16:40
Posty: 247
Problem z elewacją jest tego rodzaju, że często nie wiemy, czy coś nam nie odpowiada, albo czy w ogóle możemy się godzić na takie, albo inne rozwiązania. Ważną kwestią jest jednak to, czy mamy takie https://ropeexpert.pl/naprawa-elewacji/ usługi na oku. Kto wie, kiedy nam się to może przydać.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Elewacja
PostNapisane: 14 grudnia 2021, o 20:16 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 905
To co ostatecznie już na coś się zdecydowaliście, jak chodzi o elewację? Ja przykładowo znalazłam jeszcze teraz takie https://sklepmo.pl/pol_m_Sciany-i-podlo ... e-208.html płytki elewacyjne i myślę, że warto byłoby też z nimi się zapoznać. Może wpadnie coś w oko.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Elewacja
PostNapisane: 25 grudnia 2021, o 10:18 

Dołączył(a): 28 listopada 2017, o 16:15
Posty: 467
Jeżeli chodzi o elewację to jeżeli potrzebujesz ją wymyć lub wykonać remont to postaw na ofertę firmy https://skalar.info.pl/ która zajmuje się tym od lat. To tylko część ich oferty bo mogą wykonać o wiele więcej jeśli chodzi o prace wysokościowe. Przejrzyj ich stronę i zamów to co ci potrzebne.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Elewacja
PostNapisane: 26 marca 2022, o 15:44 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 905
Cześć, jak wyglądają Wasze elewacje? Jak podchodzicie do tego zadania? Bo ja, prawdę mówiąc, mam z tym sport problem. Zastanawiam się nawet, czy projektowanie elewacji ze zdjecia jakieś mogę wybrać i tak do tego podejść. Co wy na to? Jak to widzicie ogólnie? Czy to byłoby sensownym rozwiązaniem?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Elewacja
PostNapisane: 27 listopada 2022, o 09:43 

Dołączył(a): 10 grudnia 2017, o 09:02
Posty: 134
W przypadku elewacji hal magazynowych bądź przemysłowych, należy postawić na firmę z dużym doświadczeniem i precyzją. Uważam również, że https://maxmont.pl/ spełni tutaj wasze oczekiwania. Zajrzyjcie na stronę i zapoznajcie się z ich ofertą.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Elewacja
PostNapisane: 19 stycznia 2023, o 18:08 

Dołączył(a): 27 lutego 2017, o 18:42
Posty: 132
W przypadku gdybyście zastanawiali się nad materiałem na elewację to rozważcie elewacje z płyt warstwowych . Mają lepsze parametry termoizolacyjne od typowych systemów


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 stycznia 2023, o 18:08 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL