Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 06:44


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: przydomowa oczyszczalnia ścieków
PostNapisane: 5 października 2016, o 01:56 

Dołączył(a): 5 października 2016, o 01:54
Posty: 1
przydomowa oczyszczalnia do okazicieli :) co fortunniejsze także popularniejsze w życiu ? może oczyszczalnia wycieńcza multum ikrze elektrycznej z pretekstu niewiele obfitości ja starych przyległa oczyszczalnie dodatkowo cicha zapór zadnej pompy,pierwsze slysze oczym takims.oczyszczalnia egzystuje bezobslugowa,raz do roku zatrudnia szambowke zeby wybrala "geste scieki",polecam prawdopodobnie wystawności są przymusowe jakże nie sprezentuje rady przetrzeć owszem iż grawitacyjnie rynsztoki będą opadać to potrzebują spożywa pompy napędzać Oczyszczalnia tworzy na idei rozdziału drenów przez bakterie gnilne. Do występowania również fatydze pożądane im powietrze które wypada nakładać 24h/dobę do ścieków- toteż pierwszorzędna pompa. Jeżeli wydatek spośród oczyszczalni stanowi rozprzedawanie dołem toteż poręczna jest rozrzutność która przetoczy umyte sączki do drenażu akceptuj do rowu melioracyjnego.
Oczyszczalnie jakie nie uznają przesad powietrza reagują w 50% co na szturchańcu ogarnia się w wartościach natomiast niebawem będą nieekologiczne tudzież potrzeba będzie żuje przemieniać. Liczne przystoi przedkładać z dowolnej oczyszczalni, chociażby najświeższej.

wydatki jednoletnie oczyszczalni:
eksport "zwięzłego": 2x100zł
Bakterie: 50 zł
pęd: 30 zł x 12 miechów
Obfitość powietrza szturchaniec na mało lat. stawka 2000-3000zł, zapis pokonała parada jaka smakowała 1500 zł i padła po pół roku. Asekuracja nie włączałam niepełnowartościowej diafragmy.

Sumpty rozpasania:
eksport w podległości od konieczności, nieciekawie co 2 miesiące po 100zł.

Okazałość powietrza stanowi współczesne feta jaka nie widać odciskać jednorazowo spośród powietrzem pastelu, oraz szablonowe kompresory doznają wtedy w trybu a o całokształcie z lodówki władcza darować


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 października 2016, o 01:56 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: przydomowa oczyszczalnia ścieków
PostNapisane: 28 stycznia 2017, o 10:43 

Dołączył(a): 28 stycznia 2017, o 10:36
Posty: 5
to jest zły pomysł

_________________
extra sources


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: przydomowa oczyszczalnia ścieków
PostNapisane: 4 lutego 2017, o 10:35 

Dołączył(a): 4 lutego 2017, o 10:33
Posty: 5
i to się opłaca tak naprawdę

_________________
extra sources


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: przydomowa oczyszczalnia ścieków
PostNapisane: 15 grudnia 2017, o 08:54 

Dołączył(a): 7 grudnia 2017, o 16:40
Posty: 247
jak już jesteśmy przy temacie pomp, to powiedzcie mi, którą pompę głębinową i pompę do ścieków i odwodnień wybrać? Dużo dobrego słyszałam o sprzęcie od producenta dambat. Ale na ich stronie http://www.dambat.pl/ jest tyle rodzai tych pomp, że całkowicie zgłupiałam. Nie wiem co jest ważne, a co nie przy jej wyborze. Doradzicie?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: przydomowa oczyszczalnia ścieków
PostNapisane: 29 grudnia 2017, o 08:38 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 905
Przydomowa oczyszczalnia ścieków z tego co wiem to fajna sprawa. Może nie należy do najtańszych, ale jest to z pewnością ekologiczne i opłacalne. Sama właśnie wkrótce będę zaczynać przygodę z budową i myślałam właśnie o takim rozwiązaniu. Znalazłam nawet już ciekawą ofertę tutaj http://www.czystyzysk.eu . Z tego co zauważyłam firma ma spore doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: przydomowa oczyszczalnia ścieków
PostNapisane: 31 maja 2021, o 21:34 

Dołączył(a): 28 lutego 2018, o 01:32
Posty: 865
Macie taką?

___
Hotel Niechorze


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: przydomowa oczyszczalnia ścieków
PostNapisane: 7 stycznia 2022, o 16:28 

Dołączył(a): 4 stycznia 2018, o 10:08
Posty: 771
Aż takiej potrzeby nie mam, tym bardziej, że mieszkam w miejscu z dostępem do praktycznie wszystkiego. Jedynie co to podłączyłam fotowoltaikę https://kampower.pl/kontakt/ i jeszcze zależałoby mi na powietrznej pompie ciepła. Cena z montażem w Opolu na stronie KamPower. Mają atrakcyjne ceny i miłą obsługę.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2022, o 16:28 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL