Teraz jest 25 kwietnia 2024, o 18:49


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jakie drzwi wybrać?
PostNapisane: 23 kwietnia 2018, o 23:28 

Dołączył(a): 28 lutego 2018, o 01:32
Posty: 867
Moje drzwi są strasznie wysłużone, w związku z czym rozglądam się za nowymi. Nie wiem tylko, które wybrać. Zakupiona przeze mnie ościeżnica sprzedawana przez Castoramę jest koloru jasnego. Może dobrze byłoby wybrać drzwi w kolorze zbliżonym? Nie chciałbym, aby się odznaczały...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2018, o 23:28 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jakie drzwi wybrać?
PostNapisane: 6 maja 2019, o 10:32 

Dołączył(a): 5 sierpnia 2017, o 09:50
Posty: 251
:)


Ostatnio edytowano 3 listopada 2021, o 08:22 przez dusia, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie drzwi wybrać?
PostNapisane: 9 sierpnia 2019, o 16:23 

Dołączył(a): 29 grudnia 2017, o 23:19
Posty: 228
Najlepiej dobrej jakości.
Im lepsza jakość tym dłuższa żywotność, a pamiętaj że drzwi kupuje się raz na kilka lat
więc warto do tego interesu dopłacić.
Koniecznie sobie zerknij tu https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/drzwi-wewnetrzne
masz naprawdę duży wybór.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie drzwi wybrać?
PostNapisane: 23 sierpnia 2020, o 12:16 

Dołączył(a): 7 grudnia 2017, o 20:37
Posty: 56
Chyba PVC będą najlepsze jeśli zależy komuś na solidnych i trwałych drzwiach. Ja na razie zastanawiam się jakiego producenta wybrać. Mam kilku na oku, a najbardziej jakoś do gustu przypadła mi oferta Ekoplast > https://ekoplast-group.com/pl/drzwi-do-domu/ który ma na prawdę fajny wybór pod względem wzorów czy kolorów. Nie orientujecie się jak cenowo ich drzwi stoją w sklepach ?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie drzwi wybrać?
PostNapisane: 2 sierpnia 2021, o 05:54 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 905
Natomiast jak prowadzicie swój hotel i poszukujecie do niego takie innowacyjne artykuły, jak zamki na kartę zbliżeniową do drzwi hotelowych, to tutaj https://stobrawa.pl/zamki-hotelowe-na-k ... a-dostepu/ możecie znaleźć. Firma oferuj wysokiej klasy tego typu artykuły, dlatego warto się z nimi zapoznać.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie drzwi wybrać?
PostNapisane: 3 listopada 2021, o 17:23 

Dołączył(a): 5 sierpnia 2017, o 09:50
Posty: 251
Ja zdecydowałam się na drzwi drewniane ( konkretnie dębowe) i zdecydowanie nie żałuję tego wyboru :) zamawiałam je bezpośrednio u producenta, w firmie Kris Drzwi :) Realizują tu zamówienia indywidualne, drzwi są robione na konkretny wymiar. Ich ofertę wyróżnia na pewno bardzo dobry stosunek jakości do ceny :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie drzwi wybrać?
PostNapisane: 23 listopada 2021, o 16:44 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem, warto wolnej chwili przejrzeć sobie asortyment tego sklepu https://stobrawa.pl/drzwi-ppoz-antywlam ... oszczelne/. Moim zdaniem, mają na tyle ciekawe propozycje do zaoferowania, że bez problemu każdy znajdzie tam coś dla siebie. Mnie zainteresowały drzwi dymoszczelne i chyba zdecyduje się na ich zakup


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie drzwi wybrać?
PostNapisane: 4 lutego 2022, o 12:53 

Dołączył(a): 7 grudnia 2017, o 16:40
Posty: 247
W zasadzie to ja sporo czytałam ostatnio o tym, co można i czego nie można, ale jeśli już sama mam wybierać, to mam mega problem. Chodzi przede wszystkim o to, że nie mogę się na nic zdecydować. Tak na przykład klamka setia mi się podobała, a dziś zastanawiam się nad kolorem czarnym. Co mówicie?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie drzwi wybrać?
PostNapisane: 4 kwietnia 2022, o 09:50 

Dołączył(a): 4 stycznia 2018, o 10:08
Posty: 771
Zależy co kto lubi, mnie się najbardziej podobają drzwi harmonijkowe, a to dlatego, że nie zajmują mi wcale miejsca. Poza tym można je teraz zamawiać na przykład z interesującym nadrukiem, który poprawi aranżację wnętrza. Osobiście wybieram firmę Standom https://standom.com.pl/ z 20 letnim doścwiadczeniem.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie drzwi wybrać?
PostNapisane: 8 września 2023, o 15:34 

Dołączył(a): 13 października 2017, o 02:22
Posty: 533
Jakiego producenta drzwi z Krakowa możecie mi polecić?

Reklama : detektyw zenit


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 września 2023, o 15:34 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL