Teraz jest 28 marca 2024, o 08:52


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Materac jaki?
PostNapisane: 2 czerwca 2022, o 14:58 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 893
A czy wiecie przykładowo jaka twardość materaca będzie najlepsza? Bo powiem wam, że ostatnio widziałam jeden artykuł, to trzeba taki materac odpowiednio dopasować do swojej wagi ciała i też nie powinien być krótszy jak długoś naszego ciała. Powinien być o 20 cm dłuższy.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 czerwca 2022, o 14:58 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Materac jaki?
PostNapisane: 21 czerwca 2022, o 22:48 

Dołączył(a): 28 lutego 2018, o 01:32
Posty: 864
No właśnie - jaki wybrać?

___
https://adwords-seo.pl/


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Materac jaki?
PostNapisane: 23 czerwca 2022, o 17:56 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
Wiesz co, ostatnio widziałam bardzo porządne materace selena w centrum handlowym jakim jest homeparkrawa.pl. Poleciła mi to miejsce moja koleżanka która dość często robi sobie tam zakupy. Jeżeli również jesteście zainteresowani takim miejscem, to koniecznie się tam wybierzcie w wolnej chwili.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Materac jaki?
PostNapisane: 11 września 2022, o 10:28 

Dołączył(a): 19 października 2016, o 12:19
Posty: 254
Przede wszystkim taki który zapewni zdrowy i spokojny sen a to znajdziesz w ofercie tego sklepu https://hilding.pl/ Ich produkty to nowoczesne a jednocześnie naturalne rozwiązania. Ponadto możesz też zakupić u nich łóżko stworzone według własnych wytycznych.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Materac jaki?
PostNapisane: 13 października 2022, o 10:20 

Dołączył(a): 13 października 2017, o 02:22
Posty: 533
Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę sklepu, z którego sam skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Staram się zadbać o odpowiednią jakość snu, dlatego zdecydowałem się na zakup rzemieślniczego materaca na stronie https://materacegrizzly.pl/product-category/materace/ .


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Materac jaki?
PostNapisane: 30 kwietnia 2023, o 10:26 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 893
Warto również sprawdzić sobie materace sklepu Art-Medic, ponieważ u nich można znaleźć przede wszystkim produkty wyselekcjonowane o właściwościach prozdrowotnych. Idealne są nawet dla osób, które mają jakieś schorzenia reumatyczne, kręgosłupa, czy nawet mają problem z bezsennością.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Materac jaki?
PostNapisane: 14 października 2023, o 11:39 

Dołączył(a): 7 grudnia 2017, o 16:40
Posty: 245
Tak naprawdę zastanawia mnie materac piankowy , bo jednak to jest staromodna opcja, powiedzmy, że dobrze mi znana. Co prawda wiem, że te pianki dziś nie są tak słabe jak te, które kiedyś tworzono, ale chętnie poznam opinie. Dla równowagi i pewności. Mam nadzieję, że macie podobne przemyślenia, jeśli chodzi o ten temat?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Materac jaki?
PostNapisane: 30 stycznia 2024, o 16:52 

Dołączył(a): 4 stycznia 2018, o 10:08
Posty: 771
Interesuje mnie materac piankowy 180x200 od Materazzi https://mtzz.pl/kategoria-produktu/materace/. Nie mogę się na razie zdecydować, który wybrać. Czy ktoś z Was ma doświadczenia z tymi materacami? Jak oceniacie ich wygodę i jakość wykonania? Szukam czegoś, co będzie zarówno komfortowe, jak i trwałe. Doradźcie, który z nich wybrać.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 stycznia 2024, o 16:52 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL