Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 14:56


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Budowa domu
PostNapisane: 28 grudnia 2022, o 12:48 

Dołączył(a): 4 lutego 2018, o 20:36
Posty: 108
Poczytaj sobie na https://mlodagdynia.pl/pl/651_materialy ... uguja.html o tym komu przysługują dopłaty :) na pewno dzięki temu sporo zaoszczędzisz


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 grudnia 2022, o 12:48 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Budowa domu
PostNapisane: 11 stycznia 2023, o 12:02 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
Właściwie to my też podjęliśmy taką decyzje, ale naprawdę nie mam pojęcia, co zrobić i jak pod tym kątem się dograć. No i ja na razie zerkam sobie na coś takiego https://www.mgprojekt.com.pl/ekonomiczny-2 , bo jednak taki domek mi się świetnie sprawdzi. A Wy co myślicie?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Budowa domu
PostNapisane: 31 stycznia 2023, o 08:51 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 905
A czy wiecie może gdzie można kupić narzędzia, różne sprzęty, takie elementy jak Koronki diamentowe itd? Gdzie najlepiej byłoby zaopatrzyć się w takie rzeczy? Tak pytam, ponieważ niedługo u mnie zaczną się prace wykończeniowe, także chcę się zorientować gdzie mogę kupić różne maszyny, które będą potrzebne.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Budowa domu
PostNapisane: 20 marca 2023, o 15:16 

Dołączył(a): 28 lutego 2018, o 01:32
Posty: 867
Jak sobie radzicie?

__
Wywóz gruzu Warszawa


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Budowa domu
PostNapisane: 3 kwietnia 2023, o 13:42 

Dołączył(a): 20 marca 2018, o 13:01
Posty: 606
Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić rozwiązanie, z którego sam skorzystałem. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem uprawnień budowlanych, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie najróżniejsze materiały do nauki - aplikacja uprawnienia budowlane na telefon na ios .


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Budowa domu
PostNapisane: 17 listopada 2023, o 12:31 

Dołączył(a): 4 lutego 2018, o 20:36
Posty: 108
Przygotowując się do budowy, warto rozważyć wybór solidnego ogrodzenia. Wybór może być trudny, ale my postawiliśmy na Polbram Nasze ogrodzenie to nie tylko funkcjonalność, ale także atrakcyjny wygląd. Gorąco polecamy!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Budowa domu
PostNapisane: 30 listopada 2023, o 13:18 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 905
A może kogoś z was interesowałaby również piwnica betonowa ? Jak tak, to w tym kierunku możecie zapoznać się z świetnymi ofertami u firmy Septik. Myślę, że tam znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Budowa domu
PostNapisane: 16 grudnia 2023, o 10:55 

Dołączył(a): 4 stycznia 2018, o 10:08
Posty: 771
Czy zdarzyło się Wam podczas budowy domu pewne rzeczy wykonywać samodzielnie? Mam takich znajomych, którzy bardzo dużo korzystali z siły własnych rąk. Narzędzia wynajmowali z jakiejś firmy, niestety nie pamiętam jakiej. Natomiast udało mi się dziś znaleźć wypożyczalnię sprzętu budowlanego Renta https://renta.pl/. Czy ktoś z Was korzystał z ich urządzeń?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Budowa domu
PostNapisane: 19 grudnia 2023, o 08:18 

Dołączył(a): 5 sierpnia 2017, o 09:50
Posty: 251
Budowa domu to zawsze wielkie wyzwanie :) ale i tak uważam, ze warto się go podjąć. My na pewno będziemy się decydować na montaż klimatyzacji i tu mam pytanie do Was, jakie klimatyzatory polecacie ? Sprzęt jakiej marki brać pod uwagę podczas zakupów?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Budowa domu
PostNapisane: 15 marca 2024, o 10:46 

Dołączył(a): 7 grudnia 2017, o 16:40
Posty: 247
Nie będę inna, pisząc, że skorzystałam z tej paczki dodatków w MG Projekt, zamawiając swój DOMEK, HIACYNT https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt dokładniej. Dla mnie to świetna przestrzeń, spore naświetlenie, a dodatkowo wnętrza, która mogę zaplanować dokładnie tak, jak miałam od zawsze marzenie. To mi się naprawdę podoba.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 marca 2024, o 10:46 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL