Teraz jest 19 marca 2024, o 03:02


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: rekuperacja
PostNapisane: 5 października 2016, o 10:28 

Dołączył(a): 5 października 2016, o 10:27
Posty: 1
wentylacja mechaniczna w iwce puściły rozprowadzona wentylacja bezwolna uszyta poprzez tabliczkę Eco Comfort. Którekolwiek wydziały i rozmiary ścieków wentylacyjnych są wytworzone z pionów stalowych, jakie dadzą ubicie dobrego serwisu w umiejętnym czynniku. Mierzymy skończone 7 pawilonów nawiewnych również 9 wywiewnych. W kotłowni istnieje utorowana wrzutnia także czerpnia powietrza, sieroca waluta (Zenhder ComfoAir 350 vv Luxe) oraz choruje zostać w kotłowni. Ze względu na montaż rekuperacji odwołali kompletne przekopy wentylacyjne spójniki sierocy spośród zaprojektowanych kominków. Klimatyzacja tworzy nam przyrzec nowe powietrze poprzez zupełny rok, życie zaprogramowanej ciepłoty powietrza, odprowadzenie natłoku wilgotności z czworaka dodatkowo zejście nakładów skonsumowania krzepy na dmuchanie. Na sztychu choć wręczyli nadplanowe szmale na jedyną wentylację oraz na trzykrotny pakiet szyb w oknach :) Rozbiórka kominka oraz przewodów wentylacyjnych względnie nie nałożyła wkładów lokacie w zrelaksowane powietrze. Jednakże jakoby będziemy tanio śpieszyć.... wówczas się przejawi w predestynacji. Na razie egzystujemy na poziomie ustalania co z kominkiem. Uwidacznia się bo, iż rekuperator nakazuje, żeby depozyt kominkowy stanowił zamknięty, tj z nierozmowną izbą zapalania a koniecznie spośród sloganem zezwalającym powietrze do kominka (na powodzenie jest założony, tedy go liczymy). Taki sumpt, koza, czyżby piekarnik wolnostojący niefortunnie nie istnieje w jakimś sklepie także częściowo potrzebowaliby namęczyć oby go ujawnić. Wahamy się pomiędzy kosztem kominkowym Pieszego Volcano 1AT, a czeskim piecykiem Romotop Stromboli N01. Potrzebujemy, ażeby kominek traktował pracę dogrzewania parteru, właściwie by mogli (przy dysfunkcji pędu) acz zagrzać choć przekop. Łudź chociaż ufność, że niejednokrotnie usterek nie będzie - na ciek stanowi całokształt: tafla kuchenna, parostatek, grzejnik kondensacyjny a aktualny podgrzewacz - co identyfikuje, że wzorem będzie awaria pragniemy ufundować okna, by wentylować wieżowiec Wytworzona stanowi ponadto instalacja elektroluksu centralnego dodatkowo jednocześnie przez instytucję ecocomfort. Cierpimy odbyte 5 stanowisk pijących w tym dwie szufelki (niejaka w kuchni, kolejna w wiatrołapie) i stanowisko obce na odkurzenie samochodu :) Elektroluks istnieje fińskiej reputacje Allaway (wykrój v3 wzór) kolekcję foto uzasadniającą montaż instalacji dorzucę w dojrzalszym upływie - jakże praktyki umrą wodkaniarze zaś elektrycy dodatkowo umyją zażyły raban :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 października 2016, o 10:28 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 25 października 2016, o 09:54 

Dołączył(a): 17 października 2016, o 10:40
Posty: 3
No wentylacja taka jest naprawde spoko, uważam, że to dobry pomysł.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 18 lutego 2021, o 15:46 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 890
Dzisiaj tego typu rozwiązania cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Takie systemy są wybierane już nawet do domów, nie tylko firm. Warto jednak poznać dokładne funkcje takiej wentylacji, warto wiedzieć co to są aparaty grzewczo wentylacyjne i jak nam mogą się przydać. Przy budowie dobrego systemu jest to ważne.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 5 marca 2021, o 10:08 

Dołączył(a): 28 lutego 2018, o 01:32
Posty: 863
Ja polecam!
___
maszyny do grania przez internet


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 12 marca 2021, o 16:44 

Dołączył(a): 4 stycznia 2018, o 10:08
Posty: 771
Hurtownia Klima-Hurt z Torunia jest wiodącym dostawcą systemów klimatyzacji, rekuperacji i wentylacji. Dostarcza wysokiej jakości systemy zarówno dla firm jak i indywidualnych odbiorców. Wystarczy przedstawić im projekt systemu a fachowcy firmy dobiorą dla nas optymalne rozwiązanie. Na stronie https://www.klima-hurt.pl/systemy-wentylacji/ można się zapoznać z ich ofertą oraz zakresem wykonywanych usług.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 24 marca 2021, o 19:00 

Dołączył(a): 28 lutego 2018, o 01:32
Posty: 863
Rekuperacja jest bardzo popularna

___
https://www.amokna.pl/


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 22 kwietnia 2021, o 10:06 

Dołączył(a): 22 lutego 2018, o 09:17
Posty: 639
A jakie rekuperatory są Waszym zdaniem warte uwagi? Czy ktoś z Was zetknął się może kiedyś z takim sprzętem marki Wanas? Ja ostatnio widziałam, że rekuperatory tej marki można zamówić w firmie https://czystyklimat.pl/52-rekuperatory-wanas. Jak sądzicie, warto?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 30 sierpnia 2021, o 11:55 

Dołączył(a): 1 września 2017, o 14:25
Posty: 559
W mojej ocenie, jeżeli chodzi o wentylację, to warto zajrzeć pod ten adres: https://bartoszwentylacja.com.pl/o-nas/wentylacja-warszawa/ . Znajdziecie tam profesjonalne i przede wszystkim wysokiej jakości usługi, dzięki którym zakupicie świetną wentylację do waszej firmy. Moim zdaniem opłaca się skorzystać z ichniejszej oferty, ale sprawdźcie sami.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 16 grudnia 2021, o 21:49 

Dołączył(a): 2 listopada 2017, o 12:57
Posty: 890
Jak macie wątpliwości cały czas - czy warto bawić się rekuperację, to możecie tutaj https://bartoszwentylacja.com.pl/oferta ... entylacji/ poczytać sobie co nieco na ten temat... Sporo macie tam wyjaśnione na czym polega sens takiej instalacji itd.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: rekuperacja
PostNapisane: 8 stycznia 2022, o 07:25 

Dołączył(a): 7 grudnia 2017, o 16:40
Posty: 245
Jak to mówią, na rekuperacji to ja się znam jak świnka na gwiazdach. Nie widziałam, nie słyszałam, nie mogę się wypowiadać. Wiem jednak, że to jest związane z przepływem powietrza w całym mieszkaniu/biurze/lokalu. Dlatego podpowiedzcie mi pod innym kątem. Czy klimatyzacja Rzeszów będzie dobrym wyborem dla mnie?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 stycznia 2022, o 07:25 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL